Кошик
565 відгуків
ЛАВКА ЗДРАВИЯ: натуральная продукция для здоровья и красоты
+380507752131
+380986004139
+380577803430

КОЛАГЕН: РІДИНА АБО ПОРОШОК? ЩО ВИБРАТИ?

КОЛАГЕН: РІДИНА АБО ПОРОШОК? ЩО ВИБРАТИ?

Про користь колагену і його різновиди ми вже писали раніше. Тепер ми розповімо Вам про найбільш поширених формах його випуску - рідини і порошку!

Колаген - незамінний вид білка, важливий для багатьох систем нашого тіла. Він присутній майже у всіх тканинах, забезпечує еластичність шкіри і протистоїть старінню організму.

 

Рідкий колаген найчастіше є рибним - його отримують з шкіри і луски морських риб. Це справжній концентрат білка - саме колаген у вигляді рідини володіє найбільшим ефектом! Діяти такий продукт почне майже миттєво, з перших днів прийому, оскільки рідина дуже добре засвоюється організмом. Рідкий колаген зазвичай не має яскраво виражених запаху і смаку. Питний колаген Duolife з асортименту «Лавки Здоров'я» має приємний присмак манго. Колаген в питній формі максимально позитивно впливає на стан багатьох органів тіла, забезпечує еластичність шкіри і здоров'я суглобів, всіх з'єднань і зв'язок. Оптимальний курс прийому 3 місяці, після закінчення цього терміну спостерігається досягнення максимального результату.

 

Порошковий колаген не менш ефективний. Різниця з питним в тому, що порошковий засвоюється організмом не так швидко. Порошковий колаген, як і рідкий, надає благотворну дію - приносить здоров'я і красу шкіри, волосся і нігтів, зміцнює суглоби. Приймати порошковий колаген в сухому вигляді не можна, його потрібно змішувати з рідиною (водою або соком, наприклад), і чим краще він розчиниться - тим краще засвоїться організмом. Для того, щоб колаген в порошковій формі засвоювався організмом оптимальним чином, його треба приймати з хондропротекторами (хондровіт, фитофорте для суглобів): таблетку хондропротектора запити розведеним колагеном. Приймати сухий колаген також рекомендовано 3 місяці, подальший прийом залежно від отриманого ефекту.

Обидві форми колагену незмінно корисні для здоров'я людини. Різниця полягає у швидкості засвоєння, склад, ціну та основної спрямованості дії. Сухий порошковий колаген потрібно приймати в комплексі, рідкий - у готової до вживання формі. Основна спрямованість впливу риб'ячого колагену - зміцнення зовнішніх шкірних покривів, нігтів і волосся у тому числі; яловичий в першу чергу відновлює кісткові і хрящові тканини.

Інші статті