Кошик
1951 відгук
ЛАВКА ЗДРАВІЯ: натуральна продукція для здоров'я та краси!
+380 (50) 775-21-31
+380 (98) 600-41-39

Режим роботи з 9 березня 2022 року

Любі наші покупці Лавки Здравія!
Разом з вами ми переживаємо складні часи. Впевнені, що будь-які випробування в нашому житті є стимулом для нас ставати сильнішими, розкривати свої кращі якості та вміння любити. Старий світ, побудований людьми часто на протистоянні, роз’єднаності та з великим дефіцитом любові, руйнується на наших очах. Настає нова ера, коли всім нам треба вчитися жити в стані любові та єдності між собою та з усім живим. Випромінюємо вам наші щирі промені підтримки, побажання бути у безпеці, з вірою у краще та знайти внутрішню опору для подальшого життя у мирі та злагоді.
В ці непрості часи ми намагаємося відновити роботу Лавки Здравія, щоб забезпечити вас необхідною та улюбленою продукцією. В найближчі дні, якщо ситуація в Харкові дозволить це зробити, ми плануємо обробляти ваші замовлення, зроблені через сайт Zdraviya.com.ua, з організацією можливості самовивозу та доставки замовлень по районам Харкова, які менше піддаються ризикам, пов’язаними з військовими діями. З кожним з вас ми готові вирішити індивідуальні можливості передачі замовлень.
Маємо для вас запас деяких продуктів, товарів для здоров’я, засобів догляду та косметики. Тимчасова неможливість поповнювати запаси товарів робить їх кількість обмеженою, але будемо намагатись максимально задовольнити ваші потреби. Навіть є трохи смаколиків для підтримки діточок!
Робіть замовлення на сайті Zdraviya.com.ua або за телефонами 0507752131, 0986004139. В коментарі, будь ласка, детально опишіть ваші можливості забрати замовлення чи прийняти доставку (район, проміжок часу та інші особливості).
Коли відновиться робота магазинів, ми повідомимо додатково.
 
З побажаннями миру, ваша Лавка Здравія!
Інші статті
 • Відкрийте для себе користь яблучного оцту "Адамівка" 🍏
  Відкрийте для себе користь яблучного оцту "Адамівка" 🍏
  Яблучний оцет "Адамівка" - це не лише популярний продукт, але й натуральне джерело здоров'я. 🌱 Дізнайтеся про його корисні властивості, способи використання та відкрийте для себе рецепти з виноградним і яблучно-смородиновим оцетами. 🍇🍎 Зробіть крок до здорового способу життя з натуральними продуктами від "Адамівка". 🌿
  Повна версія статті
 • Як Досягти і Зберегти Здорову Вагу: Повний Гід
  Як Досягти і Зберегти Здорову Вагу: Повний Гід
  🌟 Відкрийте для себе ключі до здорового схуднення з нашим повним гідом! 🍏 Дізнайтеся, як збалансоване харчування 🥗, регулярні вправи 🏋️‍♂️ і правильний режим сну 🌙 можуть трансформувати ваше життя. Ми пропонуємо не лише поради, а й перевірені продукти 💊, які допоможуть вам на шляху до ідеальної ваги. Перетворіть себе здоровим і щасливим чином! 💪🌈 Подробиці в нашій статті!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner