Кошик
1991 відгук

Ваше замовлення буде оброблено найближчим часом. Скористайтеся нагодою та піклуйтеся про своє здоров'я та красу, купуючи натуральні продукти та косметику просто зараз.

ЛАВКА ЗДРАВІЯ: натуральна продукція для здоров'я та краси!
+380 (50) 775-21-31
+380 (98) 600-41-39

Особливості роботи Лавки Здравія з 9 березня 2022 року

Особливості роботи Лавки Здравія з 9 березня 2022 року

Любі наші покупці Лавки Здравія!

Разом з вами ми переживаємо складні часи. Впевнені, що будь-які випробування в нашому житті є стимулом для нас ставати сильнішими, розкривати свої кращі якості та вміння любити. Старий світ, побудований людьми часто на протистоянні, роз’єднаності та з великим дефіцитом любові, руйнується на наших очах. Настає нова ера, коли всім нам треба вчитися жити в стані любові та єдності між собою та з усім живим. Випромінюємо вам наші щирі промені підтримки, побажання бути у безпеці, з вірою у краще та знайти внутрішню опору для подальшого життя у мирі та злагоді.
В ці непрості часи ми намагаємося відновити роботу Лавки Здравія, щоб забезпечити вас необхідною та улюбленою продукцією. В найближчі дні, якщо ситуація в Харкові дозволить це зробити, ми плануємо обробляти ваші замовлення, зроблені через сайт Zdraviya.com.ua, з організацією можливості самовивозу та доставки замовлень по районам Харкова, які менше піддаються ризикам, пов’язаними з військовими діями. З кожним з вас ми готові вирішити індивідуальні можливості передачі замовлень.
Маємо для вас запас деяких продуктів, товарів для здоров’я, засобів догляду та косметики. Тимчасова неможливість поповнювати запаси товарів робить їх кількість обмеженою, але будемо намагатись максимально задовольнити ваші потреби. Навіть є трохи смаколиків для підтримки діточок!
Робіть замовлення на сайті Zdraviya.com.ua або за телефонами 0507752131, 0986004139. В коментарі, будь ласка, детально опишіть ваші можливості забрати замовлення чи прийняти доставку (район, проміжок часу та інші особливості).
Коли відновиться робота магазинів, ми повідомимо додатково.
 
З побажаннями миру та здоров'я, ваша Лавка Здравія!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner